Προμήθεια τροφίμων για τα έτος 2017

Ο Δήμαρχος Ελασσόνας διακηρύσσει Δημόσιο Ανοικτό Συνοπτικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την «Προμήθεια τροφίμων για τα έτος 2017» (ειδών παντοπωλείου, αρτοποιείου, κρεοπωλείου, οπωρολαχανικών), ποσού 59.435,25 με ΦΠΑ, για τις ανάγκες όλων των παιδικών σταθμών του Οργανισμού Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης και Παιδείας Δήμου Ελασσόνας, με κριτήριο κατακύρωσης το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης στη μέση τιμή λιανικής πώλησης, όπως αυτές προσδιορίζονται από την Διεύθυνση Εμπορίου της Περιφέρειας Θεσσαλίας, στην κατηγορία οπωρολαχανικών (φρέσκων και κατεψυγμένων), αυγών, ελαιολάδων, κρεατικών (νωπών και κατεψυγμένων).

Για τα υπόλοιπα είδη τροφίμων η κατακύρωση θα γίνει σε προμηθευτή (ή προμηθευτές) που θα προσφέρει /ουν τη χαμηλότερη τιμή επί των τιμών της μελέτης.

Για την περίληψη, πατήστε pdf-logo εδώ

Για το πλήρες κείμενο της διακήρυξης, πατήστε pdf-logo εδώ

Για το ΤΕΥΔ, πατήστε word εδώ

Για 2η χρονιά φέτος η Αντιδημαρχία Πολιτισμού, Αθλητισμού & Δια Βίου Μάθησης του Δήμου Ελασσόνας διοργανώνει τμήματα άθλησης για όλους, τα οποία θα πραγματοποιή [ ... ]